Terug

Kookdemonstraties

Kookdemonstraties Nederland

Onderstaande dealers hebben een demonstratie gepland met een Demeyere kok.

 

Wanneer ´workshop snijtechnieken´ vermeld staat, kunt u zich, onder bepaalde voorwaarden, aanmelden via de vermelde Zwilling dealer.


Kalender

BELGIË

- OKTOBER 2019 –

19 : Wara / Genk

26 : Lescrenier / Landen

27 : Panache / Sint Idesbald (Zwilling & Miyabi)

 

- NOVEMBER 2019 -

1 : De Loof / Beernem

2 : De Loof / Beernem

2 : Hubo / Schilde

2 : Lescrenier / Landen

2 : Panache / Sint Idesbald

3 : De Loof / Beernem

6 : Deforce / Roeselare

7 : Oh Green / Aarschot (nocturne)

7 : Oh Green / Ekeren (nocturne)

7 : Oh Green / Sint Katelijne Waver (nocturne)

7 : Oh Green / Louvain La Neuve (nocturne)

8 : Wara / Genk

9 : Au Stock / Ciney

9 : De Witte Winkel / Kalken

9 : Dhondt / Brugge

9 : Dhondt / Roeselare

9 : Dhondt / Sint Martens Latem

9 : Fabelec / Sint Pieters Leeuw

9 : Inno / Schoten

9 : Minne / Zulte

10 : Minne / Zulte

11 : De Kinderplaneet / Baal

15 : Jacoby / Liège

16 : Jacoby / Liège

16 : Crabbe-Spinoy / Baardegem

16 : Inno / Antwerpen, Meir

16 : Van den Eede / Roosdaal

16 : Vreys / Lommel

16 : Vanneste / Melle

17 : Vanneste / Melle

17 : Dullaers / Hannut

17 : Elcado / Opglabbeek

17 : Kookdepot / Diest

23 : Inno / Liège

23 : Sarens / Londerzeel

30 : Bijttebier / Wevelgem

30 : Dhondt / Sint Martens Latem (Staub)

30 : Inno / Brussel, Nieuwstraat

 

- DECEMBER 2019 -

7 : Dhondt / Brugge (Staub)

7 : Merckx / Leuven

8 : Coorevits / Waregem (Zwilling & Miyabi)

14 : Coorevits / Waregem (Demeyere & Staub)

14 : Dhondt / Brugge

14 : Dhondt / Roeselare

14 : Dhondt / Sint Martens Latem

14 : Metaleuven

14 : Metamechelen

14 : Verschelden / Ronse

15 : Dhondt / Brugge (Zwilling)

15 : Dullaers / Hannut

20 : Van Assche / Zingem

21 : Buyse / Oostnieuwkerke

21 : Fabelec / Sint Pieters Leeuw (Staub)

29 : Wara / Genk

NEDERLAND

- OKTOBER 2019 -

26 : Marian's Kookwereld / Naaldwijk

 

- NOVEMBER 2019 -

2 : Van den Hurk / Eersel (workshop snijtechnieken)

2 : Voss / Santpoort (workshop snijtechnieken)

2 : Kitchen2Table / Woerden

9 : Zus & Zo / Nijmegen

15 : Rotink / Hengevelde

16 : Kookeiland / Arnhem

23 : Middelink / Apeldoorn (workshop snijtechnieken)

23 : Van Nieuwkoop / Sassenheim (workshop snijtechnieken)

24 : Van Berkum / Hoorn

24 : Bijenkorf / Eindhoven

30 : Bijenkorf / Utrecht

30 : Kookplus / Purmerend

30 : Morsink / Hengelo

 

- DECEMBER 2019 -

7 : Bijenkorf / Rotterdam

7 : K’ook / Wormerveer

7 : Kookplus / Purmerend (workshop snijtechnieken)

7 : Zeiler / Lichtenvoorde

14 : Bijenkorf / Amsterdam

15 : Van den Hurk / Eersel

21 : Pollman / Arnhem

22 : Bijenkorf / Den Haag