Terug

Kookdemonstraties

Kookdemonstraties Nederland

Onderstaande dealers hebben een demonstratie gepland met een Demeyere kok.

 

Wanneer ´workshop snijtechnieken´ vermeld staat, kunt u zich, onder bepaalde voorwaarden, aanmelden via de vermelde Zwilling dealer.


Kalender

BELGIË

- AUGUSTUS 2019 -

31 : Fabelec / Sint Pieters Leeuw

 

- SEPTEMBER 2019 -

2 : Merckx / Leuven

7 : Bijttebier / Wevelgem

7 : Dullaert-Steenhout / Ninove

21 : Quirijnen / Brasschaat

22 : Quirijnen / Brasschaat

28 : Metaleuven

28 : Metamechelen

 

- OKTOBER 2019 –

5 : Fabelec / Sint Pieters Leeuw (Staub)

5 : 't Kadoke / Baal

19 : Wara / Genk

 

- NOVEMBER 2019 -

1 : De Loof / Beernem

2 : De Loof / Beernem

2 : Hubo / Schilde

3 : De Loof / Beernem

7 : Oh Green / Aarschot

7 : Oh Green / Ekeren

7 : Oh Green / Sint Katelijne Waver

7 : Oh Green / Louvain La Neuve

8 : Wara / Genk

9 : Au Stock / Ciney

9 : De Witte Winkel / Kalken

9 : Dhondt / Brugge

9 : Dhondt / Roeselare

9 : Dhondt / Sint Martens Latem

9 : Fabelec / Sint Pieters Leeuw

9 : Inno / Schoten

15 : Jacoby / Liège

16 : Jacoby / Liège

16 : Inno / Antwerpen, Meir

17 : Dullaers / Hannut

17 : Elcado / Opglabbeek

17 : Kookdepot / Diest

23 : Inno / Liège

23 : Sarens / Londerzeel

30 : Bijttebier / Wevelgem

30 : Dhondt / Sint Martens Latem (Staub)

30 : Inno / Brussel, Nieuwstraat

 

- DECEMBER 2019 -

7 : Dhondt / Brugge (Staub)

7 : Merckx / Leuven

8 : Coorevits / Waregem (Zwilling & Miyabi)

14 : Coorevits / Waregem (Demeyere & Staub)

14 : Dhondt / Brugge

14 : Dhondt / Roeselare

14 : Dhondt / Sint Martens Latem

14 : Metaleuven

14 : Metamechelen

14 : Verschelden / Ronse

15 : Dhondt / Brugge (Zwilling)

15 : Dullaers / Hannut

20 : Van Assche / Zingem

21 : Buyse / Oostnieuwkerke

21 : Fabelec / Sint Pieters Leeuw (Staub)

29 : Wara / Genk

NEDERLAND

- SEPTEMBER 2019 -

7 : Marian's Kookwereld / Naaldwijk (workshop snijtechnieken)

28 : Marian's Kookwereld / Naaldwijk (workshop snijtechnieken)

28 : Middelink / Apeldoorn

 

- OKTOBER 2019 -

5 : Van Nieuwkoop (Sassenheim)

5 : Tafel van 2 / Castricum (workshop snijtechnieken)

12 : K’ook / Wormerveer (workshop snijtechieken)

26 : Marian's Kookwereld / Naaldwijk

 

- NOVEMBER 2019 -

2 : Van den Hurk / Eersel (workshop snijtechnieken)

2 : Voss / Santpoort (workshop snijtechnieken)

9 : Tafel van 2 / Castricum

16 : Kookeiland / Arnhem

23 : Middelink / Apeldoorn (workshop snijtechnieken)

23 : Van Nieuwkoop / Sassenheim

24 : Van Berkum / Hoorn

24 : Bijenkorf / Eindhoven

30 : Bijenkorf / Utrecht

30 : Kookplus / Purmerend

30 : Morsink / Hengelo

 

- DECEMBER 2019 -

7 : Bijenkorf / Rotterdam

7 : K’ook / Wormerveer

7 : Kookplus / Purmerend (workshop snijtechnieken)

7 : Zeiler / Lichtenvoorde

14 : Bijenkorf / Amsterdam

14 : Van Erp / Leeuwarden

15 : Van den Hurk / Eersel

22 : Bijenkorf / Den Haag